Одяг для новонароджених

 

Колекція одягу створена для новонароджених та немовлят. Зовсім недавно вони були пузомешканцями і не потребували власного одягу. Їм було затишно та тепло у мами в животику.

Тепер їм став необхідний одяг - теплий, простий і комфортний, щоб забрати малюка з пологового будинку. Пізніше, знадобиться одяг, який підходить для активних ігор і міцного сну.

Комбінезони та боді, повзунки та сорочечки пошиті з трикотажного полотна "інтерлок з начосом". Це полотно тепле та еластичне. Воно добре підходить для прання і не линяє. Після прання весь одяг із колекції для новонароджених не сідає і чудово зберігає форму.

Колірна гама складається з дуже ніжних кольорів. Рожевий та молочний для маленьких дівчаток. Синій та салатовий для маленьких хлопчиків.

На кожній моделі намальовано гномика, символу трикотажної фабрики Гнома. На одязі для дівчаток це гномик-дівчинка. На одязі для хлопчиків це гномик-хлопчик.

Ми намагалися з щирою душею підійти до виробництва нової колекції одягу для новонароджених. І якщо це вдалося – ми дуже раді.